Upesciema Warriors

Kluba biedri

Vārds, Uzvārds Sasniegumi
Juris Silovs
2010. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs.
2011. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2011. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2012. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2014. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2016. gada sudraba medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Marija Elizabete Silova
2012. gada bronzas medaļas ieguvēja Latvijas čempionātā jauniešu komandām.
2013. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu vienspēlēs.
2013. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
2013. gada sudraba medaļas ieguvēja TIR vingrinājumos.
2014. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
2014. gada bronzas medaļas ieguvēja jauktajās dubultspēlēs.
2015. gada Latvijas čempione jauktajās dubultspēlēs.
2015. gada sudraba medaļas ieguvēja jauniešu vienspēlēs.
2015. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
2016. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
2017. gada sudraba medaļas ieguvēja jauktajās dubultspēlēs.
2017. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu dubultspēlēs.
2019. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu dubultspēlēs.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
2019. gada bronzas medaļas ieguvēja TIR vingrinājumos.
2020. gada sudraba medaļas ieguvēja TIR vingrinājumos.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
Jurijs Jevsejevs
2014. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
Kristaps Stepiņš
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2015. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu TIR vingrinājumos.
2016. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2016. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu TIR vingrinājumos.
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2017. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2017. gada Latvijas čempions vīriešu dubultspēlēs.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs jauktajās dubultspēlēs.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2017. gada Latvijas čempions jauniešu TIR vingrinājumos.
2018. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu dubultspēlēs.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Jeļena Silova
2015. gada sudraba medaļas ieguvēja TIR vingrinājumos.
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu komandās.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
Ando Paļeļunas
2016. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2016. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2017. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2018. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu komandās.
2019. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2019. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2019. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu TIR vingrinājumos.
2019. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada bronzas medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2020. gada Latvija čempions jauniešu TIR vingrinājumos.
2020. gada Latvijas Klubu kausa ieguvējs.
Gaļina Sosniņa 2010. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu dubultspēlēs.
2010. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu komandās.
2011. gada Latvijas čempione sieviešu dubultspēlēs.
2011. gada Latvijas čempione sieviešu komandās.
2013. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu komandās.
2013. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
2015. gada Latvijas čempione sieviešu dubultspēlēs.
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu komandās.
2018. gada bronzas medaļas ieguvēja veterānu komandās.
2019. gada bronzas medaļas ieguvēja sieviešu vienspēlēs.
2019. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu dubultspēlēs.
Andris Puzo
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2015. gada sudraba medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2017. gada bronzas medaļas ieguvējs jauktajās dubultspēlēs.
2018. gada bronzas medaļas ieguvējs veterānu komandās.
Edgars Silovs
2014. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2014. gada bronzas medaļas ieguvējs jauktajās dubultspēlēs.
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2015. gada Latvijas čempions jauktajās dubultspēlēs.
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2015. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2016. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2016. gada Latvijas čempions vīriešu vienspēlēs.
2016. gada Latvijas čempions TIR vingrinājumos ar jaunu Latvijas Republikas rekordu.
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2017. gada Latvijas čempions vīriešu vienspēlēs.
2017. gada Latvijas čempions vīriešu dubultspēlēs.
2017. gada Latvijas čempions TIR vingrinājumos ar jaunu Latvijas Republikas rekordu.
2018. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu dubultspēlēs.
2018. gada Latvijas čempions jauktajās dubultspēlēs.
2018. gada Latvijas čempions TIR vingrinājomos.
2019. gada Latvijas čempions jauktajās dubultspēlēs.
2019. gada sudraba medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2019. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada Latvijas čempions vīriešu vienspēlēs.
2020. gada Latvijas čempions jauktajās dubultspēlēs.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Juris Jansons
 
Lilita Ābelīte
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu dubultspēlēs.
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja TIR vingrinājumos.
2018. gada Latvijas čempione jauktajās dubultspēlēs.
2019. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu vienspēlēs.
2019. gada Latvijas čempione jauktajās dubultspēlēs.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvēja.
2020. gada Latvijas čempione jauktajās dubultspēlēs.
Igors Markovs
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
Andis Paļeļunas
 
Raivis Stepiņš
2016. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2017. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2018. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Artūrs Kinšakovs
2016. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Aleksandra Belaja
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu vienspēlēs.
2018. gada bronzas medaļas ieguvēja jauniešu TIR vingrinājumos.
2018. gada bronzas medaļas ieguvēja jauniešu komandās.
Vladimirs Belijs
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Bruno Paļeļunas
2018. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu komandās.
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2019. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu TIR vingrinājumos.
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
2020. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu TIR vingrinājumos.
2020. gada bronzas medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
Gaļina Paļeļunasa
2018. gada sudraba medaļas ieguvēja sieviešu komandās.
Andrejs Broks
2019. gada Latvijas čempions jauniešu komandās.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu vienspēlēs.
Raimonds Broks
 
Mārtiņš Jirgensons
2019. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
Mārtiņš Sīlis 2010. gada Latvijas čempions vīriešu vienspēlēs.
2010. gada Latvijas čempions jauktajās dubultspēlēs.
2010. gada bronzas medaļas ieguvējs Latvijas čempionātā vīriešu komandās.
2010. gada Latvijas čempions TIR vingrinājumos.
2011. gada sudraba medaļas ieguvējs Latvijas Čempionātā vīriešu vienspēlēs.
2013. gada bronzas medaļas ieguvējs Latvijas čempionātā vīriešu komandās.
Rihards Beļskis 2010. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2013. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
Edgars Kovaļenko 2010. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2010. gada sudraba medaļas ieguvējs TIR vingrinājumos.
2013. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
Linas Budrikas
2019. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Artūrs Akmentiņš
2020. gada Latvijas čempions vīriešu vienspēlēs B līgā.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Dāvids Lindbergs
2015. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2016. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu dubultspēlēs.
2017. gada Latvijas čempions vīriešu komandās.
2017. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs.
2020. gada sudraba medaļas ieguvējs vīriešu komandās.
2020. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu dubultdpēlēs.
2020. gada Latvijas klubu kausa ieguvējs.
Renards Zaika 2020. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniesu komandās.
Ralfs Broks 2020. gada sudraba medaļas ieguvējs jauniešu komandās.
Marta France 2020. gada sudraba medaļas ieguvēja jauniešu komandās.
Zlata Demina 2020. gada Latvijas čempione jauniešu komandās.
Vladislavs Djomins 2020. gada bronzas medaļas ieguvējs vīriešu vienspēlēs B līgā.
Anastasija Kuzņecova  
Jānis Lācis  
Gints Greifs Getliņš